foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


+989196065825
f4farahany@yahoo.com
HSF

Main Menu

Login Form

016332
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل
11
23
193
15889
734
916
16332

Your IP: 54.80.1.73
Server Time: 2018-03-21 07:19:37

فصل دوم :

بسم الله الرحمن الرحیم

بنام خداوند بخشاینده ی بخشایشگر

در عصر کنونی با استفاده از ارتباطات نوین با شرایطی که در زیر بیان می شود به امید خدا کار را آغاز می کنیم .

در این راه تمام تلاش خود را می کنیم . باشد به سعادت ابدی و رضای الهی دست یابیم .

در این پروژه ، ساختن جامعه و افرادی یک دست و عاشق همانند امت پیامبر خاتم (ص) هدف است .

کاربر با توجه به شرایط و پرسشنامه ها ، آمادگی و عضویت در سایت را اعلام می کند . مشکلات و مسائل مختلف خود را با اعضا به اشتراک می گذارد و با اعضا به رفع آن ها و کمک به هم عمل می کنند  .

راه های دستیابی به اهداف پروژه :

1.      ساخت سایت پروژه .

2.      ایجاد دفتر پروژه همراه تلفن ثابت و موبایل برای پروژه .

3.      نوشتن و ساخت برنامه ی کاربردی و اپلیکیشن پروژه همانند برنامه های مشابه ی موفق در حوزه های دیگر اجتماعی و تبلیغی و بازراریابی و فروش مثل دیوار ، شیپور ، لاین ، اینستاگرام ، آپارات ، ...

4.      نوشتن متن ، جزوه ، کتاب و عکس و ساخت فیلم های مختلف در مورد پروژه و اهداف آن توسط مدیر پروژه و کارشناسان و کاربران ...

5.      استخدام افراد اصلی و افتخاری در پروژه در آینده و  برای اهداف گسترده پروژه و نیازهای آن و گسترش کار .

6.       داشتن دفاتر Help Me   در اهداف آینده ی پروژه .

7.      ....

شعار پروژه :

همان طور که از نام پروژه پیداست :  به هم کمک کنیم تا با هم در تمام زمینه ها  به خوشبختی و آرامش واقعی برسیم .

اهداف :

اهداف کوتاه مدت :

اعضای پروژه ، مشکلات فردی و گروهی خود را ابراز و بیان کنند و به اشتراک بگذارند و برای رفع آن ها از طریق اطلاعات از قبل پیش بینی شده در خود پروژه و سایت و برنامه ها و یا مطرح کردن آن با مدیرت پروژه  و یا کابران دیگر ... اقدام نمایند .

اهداف بلند مدت :

ایجاد جامعه ی بزرگ اینترنتی یا به عبارتی دیگر کشور اینترنتی ، با افکار مشترک و اهداف مشترک از هر قوم و نژاد برای بیان مشکلات و سوالات و نیازها و رفع سریع آن ها از طریق پروژه ( برنامه ، مدیریت و کارشناسان اصلی و افتخاری ، دیگر کاربران ... )

توضیحات پروژه :

1.      خواندن و تحقیقات کاربر مرحله ی ابتدایی است . کاربر می تواند در فضاهایی که از قبل پیش بینی شده است از قبیل سایت ، برنامه و اپلیکیشن ، کتاب و جزوه و فیلم ها ، برای ثبت درخواست ابتدایی و عمومی و نهایی در عضو گیری در پروژه و قبول مقررات و قوانین اعضا و کابران پروژه اقدام نماید  .

عضویت در پروژه ، همانند کلوپ ها ، باشگاه ها ،  برنامه ها ،  مقررات عمومی و انسانی هر کشور ، فرهنگ ، مذهب و آیینی همچون جوامع و کشورها  ،  باید با تحقیق کاربر و تایید مدیر پروژه  و کارشناسان صورت پذیرد . پاسخ به پرسش نامه و سوالاتی در مورد هر شخص در ابتدا با ثبت ابتدایی و  نام کاربر جدید و مهمان صورت می پذیرد و کاربر در مرحله ی بعد و  گذر زمان ، با تایید مدیریت و اثبات پایبندی به پروژه و اهداف و مقررات آن به ثبت عمومی و با نام کابر عمومی و در مرحله آخر ثبت خاص و کابر خاص ارتقا می یابد و مورد تایید قرار می گیرد .

 در پروژه برای مقام کاربر خاص ، مواردی پیش بینی شده است تا از آن ها و استعداد و تونایی ها یشان برای همکاری مستقیم در پروژه و یا رسیدن به مقام کارشناس پروژه و یا کارشناس افتخاری پروژه استفاده شود .

کارت شناسایی مختلف و شماره کاربری و رمز ورود مستقل برای کاربرهای پروژه و ثبت عضویت ، در هر مرحله برای ایشان ضروری است  .

2.      ثبت نیازهای فردی ، مشکلات ، افکار ، انتقاد ،  قوانین نادرست و راه حل های فردی و یا گروهی بصورت ثبت خصوصی و یا ثبت عمومی در سایت و برنامه ها صورت می گیرد . که البته قبل از انتشار عمومی مبحث آن توسط  مدیریت و کارشناسان پروژه  ، مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرد .

در جامعه بشری هر انسان بصورت فردی و گروهی بر اساس افکار و فرهنگ فردی و گروهی دارای نیاز های مادی و  غیر مادی و معنوی و یا الهی است . مشکلات و ناراحتی و ضعف هایی دارد . شاید اهداف فردی و یا گروهی خاصی داشته باشد  . انسان ها دارای فصل مشترک هایی در مواردی هستند . گاهی نیاز است یکدیگر را پوشش بدهند .

به عنوان مثال  من گچ کار هستم که با پروژه آشنا شدم و اطلاعات استاندارد و عمومی پروژه را مطالعه کردم و به عنوان کاربر این برنامه پذیرفته شده ام . حال بیکار و جویای کار نیز می باشم . در صورت تمایل نیاز خود را در بخش مربوطه می گذارم و ثبت می نمایم . اگر تمایل به بخش خصوصی دارم که بصورت ناشناس با پروژه و مدیریت مطرح می نمایم و یا بصورت شناس و با مشخصات و تلفن و ایمیل در بخش عمومی با نظر و ثبت و کارشناسی و ارزیابی توسط پروژه و مدیریت و کارشناسان مورد اعتماد ایشان ثبت می گردد . این نیاز پس از ثبت ، در فضای خصوصی  و یا عمومی ، با افراد و یا کارفرمایانی که به دنبال یک نیاز متقابل ثبت شده به همان صورت کاربر بیکاردر پروژه هستند رفع نیاز متقابل ، انجام می پذیرد . البته مدیریت در تمام مراحل آشنایی و ثبت قرارداد کاری و غیره  ، پروژه نظارت می نماید تا خطا و اشتباه هات فردی به حداقل کاهش یابد و رضایت دوطرف حاصل گردد . 

3.      ثبت انتقاد و پیشنهاد و تلاش در رفع مشکلات همه و فعال بودن و بی تفاوت نبودن به پروژه برای بالابردن و ارتقای پروژه ضروری است .  

4.      ثبت درست مشاغل و استعداد های اعضا در پروژه ضروری است .

5.       تاثیر گذاری هر فرد برای پویایی ، رفع مشکلات و بیکاری و بی هدفی ، بالا بردن سطح نظم و تحرک در جامعه ی خود از برنامه های پروژه است .

6.       اعضا باید قوانین نادرست جامعه ی خود را شناسایی کنند و برای اصلاح و جایگزینی آن از طریق مراحل های قانونی اقدام نمایند .

7.      سطح مطالعه و آگاهی خود را همیشه و هر روز بالاتر ببرند و دراین راه تلاش کنند . با کتاب و جزوه ، فیلم ، سی دی ها ، دی وی دی ها ، تلفن و اینترنت  و سایت ، افراد مورد صلاحیت و کارشناسان به بالابردن اطلاعات خود و تحقیق و توسعه و ایجاد علوم و ایده های مختلف و جدید اقدام شود .

8.      ایجاد فضای تبلیغاتی برای افراد و اعضا ، امری ضروری است .

9.      کمک مالی و کاری به اعضا و پروژه و اتحاد کامل همه ی اعضا و رعایت قوانین  در این امر ضروری می نماید .

10.   عاشق بودن و عشق الهی داشتن برای عضویت ضروری است . عشق الهی صفات ایثار ، فداکاری ، انفاق بی منت ، نداشتن تکبر و غرور ، درستی ، ایجاداتحاد و همدلی ، کمک به انسان ها و حیوانات و محیط پیرامون خود و آگاهی و علم برای رضای الهی و معشوق ، به همراه خود دارد .

کلام آخر :

این امر به امید خدا شروع شد . باشد برای آیندگان هم چراغ هدایت باشد .  


Copyright © 2018 HelpMeProject Rights Reserved.